bouwen is beleven

Vakantie? Onze afdeling Vastgoedonderhoud niet hoor…….

Gepubliceerd op 27 juli 2017


De zomervakantie is voor veel opdrachtgevers de uitgelezen mogelijkheid om onderhoud of aanpassingen aan hun panden te plegen.

Onze afdeling Vastgoedonderhoud werkt sinds enkele jaren in de zomer met een continurooster. Niet alleen zijn we, zoals u al van ons gewend bent, 24/7 bereikbaar voor calamiteiten, maar worden in de zomervakantie ook projecten voorbereid, uitgevoerd en financieel afgehandeld. Maakt u zich geen zorgen: ook onze vastgoedonderhoud-medewerkers hebben gewoon zomervakantie; alleen de eerste komen al weer terug en de laatste werken nog enkele weekjes door!

Op deze manier hebben we de afgelopen jaren mooie projecten kunnen realiseren voor onder ander het Koning Willem I College in ’s-Hertogenbosch. Een school, waar bouwen in de zomervakantie natuurlijk bijna een must is! Daarnaast hebben we in deze periode diverse kantoren, showrooms en bedrijfshuisvestingen aangepakt terwijl de gebruikers van hun welverdiende vakanties genoten.

Zo denken we met u mee, proberen we u te ontzorgen!

Onze afdeling Vastgoedonderhoud is derhalve ook deze zomervakantie 24/7 bereikbaar via ons algemeen telefoonnummer: 073-6410814.

Fijne vakantie!! Wij bouwen nog ff door!!

  • delen